KURUMSAL

2006 yılında, kent yaşamının ihtiyaçlarını gözeten, bulunduğu semte değer katan, çevreye saygılı, kaliteden ödün vermeyen, yatırımcısına kazandıran nitelikli inşaat projeleri üretmek için yola çıktık.

Türk inşaat sektörünün şahlanış dönemi de diyebileceğimiz bu yıllarda, Onan Yapı vizyonunu yansıtan, özgün projeleri kentimize kazandırdık.

Özellikle son yıllarda kentsel dönüşüm projelerine odaklandık.

Ekonomik ömrünün yanında fiziki ömrünü de tamamlamış, risk oluşturan konutlar yerine, kent yaşamının çağdaş ihtiyaçlarını karşılayan, her açıdan yüksek standarda sahip modern konutlar üretmeye başladık.

Birkaç yıl gibi çok kısa bir sürede başlayıp bitirdiğimiz 3 projemize yenilerini ekleyerek ikinci 10 yılımıza başladık.

Süleyman Demirel Bulvarı’nda, Seyhan Baraj Gölü’nün muhteşem manzarasını tepeden gören ONEV projemizle hayal gibi bir projeyi daha hayata geçirmiş olmanın gurunu yaşıyoruz.

Onan Yapı’nın hiç bitmeyecek olan kalite yolculuğu devam ediyor.

Bu güzel yolculukta her zaman yanımızda olan dostlarımıza, hayallerimize inanan bize güvenen, birlikte çalışma mutluluğunu yaşadığımız iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Onur Aktakas – K. Anıl Andaç

Onur AKTAKAS
1980 yılında Adana'da doğdu. İlköğretim eğitimini Ayas Koleji, ortaöğretim ve lise eğitimini ise Özel Yeni Lise'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Bölümü'nden mezun oldu. Hâlen Adana'da yaşıyor.

K. Anıl ANDAÇ
1980 yılında Ankara'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Çağ Koleji'nde tamamladı. 2002 yılında Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Hâlen Adana'da yaşıyor.

Cemalpaşa Mahallesi 63013 Sokak Çelik Apartmanı K:1/2 Seyhan/ADANA
+90 322 457 77 95 | info@onanyapi.com.tr
© 2018 Onan Yapı. Her hakkı saklıdır.